Euro 2016 - Frankrijk

Wedstrijden Groep B
DU vs SD
10/1020:49België6-0Andorra2
13/1020:45Bosnië-Herzegovina1-1België3
16/1118:00België0-0Wales4
28/0320:45België5-0Cyprus5
31/0320:45Israël0-1België1
12/0620:45Wales-België6
03/0920:45België-Bosnië-Herzegovina7
06/0920:45Cyprus-België8
10/1020:45Andorra-België9
13/1020:45België-Israël10
Euro 2016

Nederland - België (Seizoen 2014-2015 - Mannen)

ReeksstatistiekenNederlandBelgië
 Aantal%Aantal%
Totaal wedstrijden33.005-26.590-
Gespeelde wedstrijden27.69484%24.19591%
Gewonnen wedstrijden thuis12.72546%10.85245%
Gewonnen wedstrijden uit9.97936%8.83036%
Draws4.99018%4.51319%
Wedstrijden zonder doelpunten8363%8103%
Doelpuntstatistieken
 AantalGem.AantalGem.
Doelpunten109.8773,9795.3553,94
 Aantal%Aantal%
Doelpunten thuis59.75254%51.19254%
Doelpunten uit50.12546%44.16346%

Club Adressen

Alle adressen per reeks op kaart met geïntegreerde routeplanner. Kom nooit meer te laat op een wedstrijd!

Vergelijk Clubs

Vergelijk de statistieken van max. 3 clubs. Prestaties thuis en uit, alle info in 1 overzichtelijke tabel.

Jupiler Pro League - Nationaal

Uitslagen per provincie

Uitslagen per provincie
Een voetballertje op komst? Zoek dan hier in de babynamen gids naar een mooie naam.

Top 10 België

# PloegGWW%
1.KV Mechelen221,00
2.KRC Genk221,00
3.Peruwelz221,00
4.Asse Ter Heide25240,96
5.Fraire22210,95
6.FC Merelbeke28260,93
7.RDc Cointe Liège26240,92
8.Kelmis24220,92
9.Beauraing23210,91
10.Wellin22200,91
West-Vlaanderen Oost-Vlaanderen Antwerpen Limburg Brabant Henegouwen Luxemburg Namen /nl/voetbal/uitslagen/mannen/luik/eerste-provinciale.aspx