Derde Provinciale C - Brabant - 2011-2012

Algemeen klassement
# PloegGWWDVPTrend
1.PromotieLiedekerke30251476
2.Promotie eindrondeSK Gooik30224470
3.Wambeek30223569
4.Leeuw A30186660
5.Vorst301351244
6.Kester301261242
7.Huizingen3010101040
8.Saintoise301151438
9.Borchtlombeek301151438
10.Herne301121735
11.Daring Bodegem301051535
12.Lennik30981335
13.Itterbeek30881432
14.Rebecq30931830
15.DegradatieEssene30651923
16.DegradatieEizeringen B30422414
Wie promoveren en degraderen?
Kampioen
Kampioen Liedekerke
Extra uitleg De 6 kampioenen uit 3de provinciale stijgen naar 2de provinciale.
Promotie
Promoveren Liedekerke
Winnaars periodetitel /
Eindronde SK Gooik
Extra uitleg De 6 ploegen op de 2de plaats spelen de eindronde. De eerste 2 ploegen van de eindronderangschikking stijgen ook naar 2de provinciale.
Degradatie
Dalers uit bevordering /
Degraderen Essene, Eizeringen B
Eindronde /
Extra uitleg De ploegen op de laatste 2 plaatsen degraderen. Per Brabantse daler uit bevordering komt er een daler bij in 3de provinciale. Dit kan aanleiding geven tot een extra degradatie eindronde.
Europees voetbal
Champions League /
Uefa League /
Extra uitleg /