Eerste Provinciale - Antwerpen - 2012-2013

Periodestanden
 Periode 1GWP
1.Antonia1024
2.Zwarte Leeuw1020
3.KFC Lille1018
4.Sint Job1017
5.Mariekerke1016
6.KFCO Wilrijk1016
7.Houtvenne1015
8.FC De Kempen1015
9.Verbroedering Arendonk1014
10.Gooreind1014
11.Branddonk1013
12.Kaart1012
13.VC Herentals1010
14.Wuustwezel108
15.Rochus106
16.'s Gravenwezel102
 Periode 2GWP
1.Zwarte Leeuw1028
2.Antonia1020
3.FC De Kempen1019
4.Branddonk1019
5.Mariekerke1018
6.Houtvenne1016
7.KFCO Wilrijk1016
8.VC Herentals1013
9.Gooreind1012
10.Wuustwezel1010
11.Verbroedering Arendonk109
12.KFC Lille108
13.Sint Job108
14.Kaart107
15.'s Gravenwezel106
16.Rochus104
 Periode 3GWP
1.Sint Job1025
2.Mariekerke1020
3.Houtvenne1019
4.KFCO Wilrijk1019
5.Branddonk1018
6.Kaart1016
7.KFC Lille1016
8.'s Gravenwezel1016
9.FC De Kempen1015
10.Zwarte Leeuw1013
11.Rochus1013
12.Antonia1012
13.VC Herentals1011
14.Wuustwezel1010
15.Verbroedering Arendonk109
16.Gooreind100
Algemeen klassement
# PloegGWWDVPTrend
1.PromotieZwarte Leeuw30194761
2.PeriodetitelAntonia30175856
3.Promotie eindrondeMariekerke30166854
4.Promotie eindrondeKFCO Wilrijk30149751
5.Houtvenne301551050
6.Branddonk301551050
7.PeriodetitelSint Job301311650
8.FC De Kempen30147949
9.KFC Lille301261242
10.Kaart308111135
11.VC Herentals30971434
12.Verbroedering Arendonk307111232
13.Wuustwezel30771628
14.DegradatieGooreind30751826
15.Degradatie's Gravenwezel30661824
16.DegradatieRochus30651923
Wie promoveren en degraderen?
Kampioen
Kampioen Zwarte Leeuw
Extra uitleg /
Promotie
Promoveren Zwarte Leeuw
Winnaars periodetitel Antonia(1), Zwarte Leeuw(2), Sint Job(3)
Eindronde Antonia, Mariekerke, KFCO Wilrijk, Sint Job
Extra uitleg /
Degradatie
Dalers uit bevordering Ternesse
Degraderen Gooreind, 's Gravenwezel, Rochus
Eindronde /
Extra uitleg /
Europees voetbal
Champions League /
Uefa League /
Extra uitleg /
Uitslagen Eindronde
D U   vs   SD
12/05 15:00 Antonia 1-2 Sint Job 1
16/05 19:00 Sint Job 4-1 Antonia 2
Uitslagen Eindronde
D U   vs   SD
12/05 15:00 Mariekerke 1-1 KFCO Wilrijk 1
16/05 19:00 KFCO Wilrijk 1-1 Mariekerke 2